Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj
