Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید

en: Icon
ur: آئیکن

en: Add
ur: شامل کریں
