Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Add
vi: Thêm

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Stack
vi: Đống

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: Frame
vi: Khung

en: Identifier
vi: Định danh

en: copy
vi: sao chép

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Go to list
vi: Xem danh sách

en: General system related configuration.
vi: Các cấu hình chung liên quan đến hệ thống.
