Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Icon
ar: أيقونة

en: Add
ar: إضافة

en: Clone
ar: استنساخ

en: Identifier
ar: المعرف

en: - All -
ar: - الكل -

en: General system related configuration.
ar: الضبط العام للنظام.
