Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Clone
gl: Clonar

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Identifier
gl: Identificador

en: - All -
gl: - Todo -

en: General system related configuration.
gl: Configuración relacionada co sistema xeral.
