Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: Icon
it: Icona

en: Add
it: Aggiungi

en: Clone
it: Clona

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: Identifier
it: Identificativo

en: - All -
it: - Tutto -

en: Go to list
it: Vai all'elenco

en: General system related configuration.
it: Impostazioni generali di sistema.
