Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Category
ja: カテゴリー

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Panels
ja: パネル

en: Clone
ja: 複製

en: Basic information
ja: 基本情報

en: Miscellaneous
ja: その他

en: Identifier
ja: 識別子

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
ja: カテゴリーに使用できる文字は半角英数字とスペースだけです。

en: - All -
ja: - 全て -

en: Go to list
ja: 一覧ページへ

en: General system related configuration.
ja: システム全般に関係する設定
