Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Icon
lv: Ikona

en: Add
lv: Pievienot

en: Clone
lv: Klonēt

en: Identifier
lv: Identifikators

en: copy
lv: kopēt

en: - All -
lv: - Visi -

en: General system related configuration.
lv: Vispārīgi ar sistēmu saistīti uzstādījumi.
