Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा
