Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Add
ro: Adaugă

en: Clone
ro: Clonare

en: Identifier
ro: Identificator

en: - All -
ro: - Toate -

en: General system related configuration.
ro: Configurări generale ale sistemului.

en: Builders
ro: Constructori
