Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Clone
th: โคลน

en: General system related configuration.
th: ระบบทั่วไปที่เกี่ยวข้องกับการตั้งค่า
