Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Panels
uk: Панелі

en: Clone
uk: Клонувати

en: Frames
uk: Фрейми

en: Basic information
uk: Основна інформація

en: Stack
uk: Стек

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Frame
uk: Кадр

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
uk: Категорії мають містити лише абетково-цифрові символи або пробіли.

en: copy
uk: копія

en: - All -
uk: - Усе -

en: Invalid object name.
uk: Неприпустима назва об’єкту.

en: Go to list
uk: Перехід до списку

en: General system related configuration.
uk: Загальносистемні налаштування

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
uk: У якій категорії має розташовуватися цей макет. Якщо порожнє, категорія буде "Різне".

en: Builders
uk: Конструктори

en: Stacks
uk: Штабелі
