Panels IAB (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Text
da: Tekst

en: Skyscraper
da: Skyskraber

en: Button
da: Knap

en: Square
da: Kvadrat

en: Videos
da: Videoer

en: Wide Skyscraper
da: Bred skyskraber

en: Small Rectangle
da: Lille rektangel

en: Small Square
da: Lille kvadrat

en: Half Banner
da: Halvt banner

en: Medium Rectangle
da: Mellem rektangel

en: Large Rectangle
da: Stort rektangel
