Panels IAB (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Square
de: Quadrat

en: Leaderboard
de: Rangliste

en: Advertising
de: Werbung

en: Chaos tool suite
de: Chaos Tool Suite

en: Rectangle
de: Rechteck
