Panels IAB (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Text
eo: Teksto

en: Button
eo: Butono

en: Banner
eo: Rubando

en: Google
eo: Guglo

en: Videos
eo: Filmetoj

en: Half Banner
eo: Duona Rubando
