Panels IAB (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Text
es: Texto

en: Button
es: Botón

en: Square
es: Cuadrado

en: Videos
es: Vídeos

en: Chaos tool suite
es: Juego de herramienta Chaos

en: Wide Skyscraper
es: Skyscraper ampliado

en: Small Rectangle
es: Rectángulo pequeño

en: Small Square
es: Cuadrado pequeño.

en: Half Banner
es: Medio banner

en: Medium Rectangle
es: Rectángulo mediano

en: Large Rectangle
es: Rectángulo grande
