Panels IAB (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Text
et: Tekst

en: Button
et: Nupp

en: Square
et: Ruut

en: Banner
et: Bänner

en: Videos
et: Videod
