Panels IAB (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Text
fa: متن

en: Button
fa: دکمه

en: Google
fa: گوگل

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos
