Panels IAB (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Text
fr: Texte

en: Button
fr: Bouton

en: Square
fr: Carré

en: Banner
fr: Bannière

en: Advertising
fr: Publicité

en: Videos
fr: Vidéos
