Panels IAB (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Text
hu: Szöveg

en: Skyscraper
hu: Felhőkarcoló

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Square
hu: Négyzet

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Advertising
hu: Hírdetés

en: Videos
hu: Videók

en: Rectangle
hu: Téglalap

en: Wide Skyscraper
hu: Széles felhőkarcoló

en: Small Rectangle
hu: Kis téglalap

en: Small Square
hu: Kis négyzet

en: Half Banner
hu: Fél banner

en: Medium Rectangle
hu: Közepes téglalap

en: Large Rectangle
hu: Nagy téglalap

en: Vertical Rectangle
hu: Függőleges téglalap

en: Square Button
hu: Szögletes gomb
