Panels IAB (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು

en: Rectangle
kn: ಆಯತಾಕಾರ
