Panels IAB (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Text
nl: Tekst

en: Button
nl: Knop

en: Square
nl: Vierkant

en: Advertising
nl: Adverteren

en: Rectangle
nl: Rechthoek
