Panels IAB (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Text
pl: Tekst

en: Button
pl: Przycisk

en: Square
pl: Kwadrat

en: Banner
pl: Baner

en: Videos
pl: Filmy

en: Chaos tool suite
pl: Narzędzia Chaos tools
