Panels IAB (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Text
ru: Текст

en: Skyscraper
ru: Небоскреб

en: Button
ru: Кнопка

en: Square
ru: Квадратный

en: Banner
ru: Баннер

en: Leaderboard
ru: Список лидеров

en: Videos
ru: Видео

en: Chaos tool suite
ru: Набор инструментов Chaos

en: Rectangle
ru: Прямоугольник

en: Wide Skyscraper
ru: Широкий небоскрёб

en: Small Rectangle
ru: Маленький прямоуголькний

en: Small Square
ru: Маленький квадрат

en: Half Banner
ru: Половина баннера

en: Medium Rectangle
ru: Средний прямоугольник

en: Large Rectangle
ru: Большой прямоугольник
