Panels IAB (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Text
tr: Metin

en: Skyscraper
tr: Gökdelen

en: Button
tr: Düğme

en: Square
tr: Kare

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Chaos tool suite
tr: Chaos Araç Paketi (Chaos Tool Suite)

en: Small Rectangle
tr: Küçük Dikdörtgen

en: Small Square
tr: Küçük Kare
