Panels IAB (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Text
uk: Текст

en: Skyscraper
uk: Хмарочос

en: Button
uk: Кнопка

en: Square
uk: Квадрат

en: Banner
uk: Банер

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Videos
uk: Відео

en: Chaos tool suite
uk: Набір інструментів Chaos

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Wide Skyscraper
uk: Широкий хмарочос

en: Small Rectangle
uk: Малий прямокутник

en: Small Square
uk: Малий квадрат

en: Half Banner
uk: Напівбанер

en: Medium Rectangle
uk: Середній прямокутник

en: Large Rectangle
uk: Великий прямокутник

en: Vertical Banner
uk: Вертикальний банер

en: Button 2
uk: Кнопка 2

en: Button 1
uk: Кнопка 1
