Panels IAB (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Text
fi: Teksti

en: Button
fi: Nappi

en: Square
fi: Neliö

en: Videos
fi: Videot
