Panels IAB (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Text
gl: Texto

en: Button
gl: Botón

en: Square
gl: Cadrado

en: Videos
gl: Vídeos
