Panels IAB (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Text
it: Testo

en: Button
it: Pulsante

en: Square
it: Quadrato

en: Videos
it: Video

en: Chaos tool suite
it: Suite Chaos tool

en: Small Rectangle
it: Rettangolo piccolo

en: Small Square
it: Quadrato piccolo

en: Half Banner
it: Mezzo banner

en: Medium Rectangle
it: Rettangolo medio

en: Large Rectangle
it: Rettangolo lungo
