Panels IAB (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Text
ja: テキスト

en: Skyscraper
ja: スカイクレイパー

en: Button
ja: ボタン

en: Square
ja: 正方形

en: Banner
ja: バナー

en: Advertising
ja: 広告

en: Wide Skyscraper
ja: ワイド スカイスクレイパー

en: Small Rectangle
ja: 長方形(小)

en: Small Square
ja: 正方形(小)

en: Half Banner
ja: ハーフ バナー

en: Medium Rectangle
ja: 長方形(中)

en: Large Rectangle
ja: 長方形(大)
