Panels IAB (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Text
lv: Teksts

en: Button
lv: Poga

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Banner
lv: Baneris
