Panels Image Link (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: Link Target
pl: Cel (Target) odnośnika

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Panels
pl: Panele

en: Caption
pl: Podpis

en: Target
pl: Cel
