Panels Image Link (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Image
ru: Изображение

en: Link Target
ru: Цель ссылки

en: Filename
ru: Имя файла

en: Panels
ru: Панели

en: Caption
ru: Подпись

en: Image Link
ru: Ссылка на изображение

en: Target
ru: Цель
