Panels Image Link (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Link Target
bo: Target དམིགས་འབེན་དང་སྦྲེལ་བ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Substitutions
bo: ཚབ་བྱེད

en: @identifier: @title
bo: @identifier། @title
