Panels Image Link (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Value
de: Wert

en: Image
de: Bild

en: Link Target
de: Linkziel

en: Filename
de: Dateiname

en: Caption
de: Beschriftung

en: Image Link
de: Bild-Link

en: Keyword
de: Schlüsselwort

en: Target
de: Ziel

en: Not Set
de: Nicht festgelegt

en: Substitutions
de: Ersetzungen
