Panels Image Link (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Value
he: ערך

en: Image
he: תמונה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Keyword
he: מילת מפתח
