Panels Image Link (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Value
hu: Érték

en: Image
hu: Kép

en: Link Target
hu: Hivatkozás célja

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Target
hu: Cél

en: Substitutions
hu: Helyettesítések
