Panels Image Link (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Keyword
lt: Raktažodis
