Panels Image Link (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: Image
oc: Imatge

en: Link Target
oc: Cibla del Ligam

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Panels
oc: Escapolons

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Target
oc: Cibla

en: Substitutions
oc: Substitucions

en: @identifier: @title
oc: @identifier : @title
