Panels Image Link (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Value
pt: Valor

en: Image
pt: Imagem

en: Link Target
pt: Ligação Destino

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Panels
pt: Painéis

en: Caption
pt: Legenda

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: Target
pt: Destino

en: Not Set
pt: Não configurado

en: Substitutions
pt: Substituições
