Panels Image Link (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Image
sk: Obrázok

en: Link Target
sk: Cieľ linky

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Panels
sk: Panely

en: Caption
sk: Popis

en: Image Link
sk: Prepojenie na obrázok

en: Target
sk: Cieľ
