Panels Image Link (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Caption
ar: شرح

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة
