Panels Image Link (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Filename
bg: Име на файла
