Panels Image Link (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Link Target
ca: destinació de l'enllaç

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Caption
ca: Subtítol

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
