Panels Image Link (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Link Target
cy: Targed Dolen
