Panels Image Link (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Link Target
da: Link-mål

en: Filename
da: Filnavn

en: Panels
da: Paneler

en: Caption
da: Undertekst

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Target
da: Mål

en: Substitutions
da: Erstatninger
