Panels Image Link (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Link Target
el: Στόχος συνδέσμου

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Target
el: Στόχος

en: Not Set
el: Δεν έχει οριστεί
