Panels Image Link (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Filename
et: Failinimi

en: Caption
et: Pealkiri

en: Image Link
et: Pildiviide

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Target
et: Siht

en: Not Set
et: Seadistamata
