Panels Image Link (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Link Target
fi: Linkin kohde

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Panels
fi: Paneelit

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Target
fi: Kohde

en: Substitutions
fi: Substituutiot
