Panels Image Link (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Value
fr: Valeur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Link Target
fr: Cible du Lien

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Caption
fr: Légende

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Target
fr: Cible

en: Not Set
fr: Non défini

en: @identifier: @title
fr: @identifier : @title

en: Image Style
fr: Style d'image
